Parti Malzemeleri

Partisoleni.com, tabaklardan balonlara kadar olan her şey arasında renkli parti malzemeleri çokluğuna sahiptir. Parlak balon demetleri, alanınıza ekstra bir renk patlaması verir; Sıradan bir ekstra eğlenmek için bunları şenlikli  kağıtları ile birleştirin. Tablonuzu bir masa örtüsü ve katı ve desenli tabak, bardak ve peçete karışımı ile ayarlayın. Misafirleriniz, en sevdikleri renkleri karıştırıp eşleştirmeyi severler!

Partinizi bir afişle kişiselleştirin, onur konuğuna en iyi dileklerinizi iletin ve heyecanlı parti katılımcılarına, piñatalar ve diğer parti oyunları ve etkinlikleri ile ilgili bir şeyler verin. Parti temanızla mükemmel şekilde eşleşen sarmalayıcılara tatlı bir mekkan hazırlayın. Son olarak, katılanları parti ve oyuncaklarla eve gönderin ve temaya uygun teşekkür-notaları ile takip edin. Başından sonuna kadar, partisoleni.com, partinizi mükemmel bir hale getirmek için partisoleni burada !

Kutudaki Parti, yine de partiyi nasıl eve getirebildiğinizdir. Parti temasındaki sayfadan, kaç tane davetlinin konaklanacağını bize bildirin. Partiden almak için elinizden gelen her şeyin listesini sunarak oradan alıyoruz. İhtiyacınız olmayan eşyaları çıkarın, ihtiyacınız olacak öğeleri ekleyin ve piñatalar ve parti iyilikleri gibi özel ürünler ekleyin. Doğum Günü  olağanüstü miktarda seçenek çocuğunuz için inanılmaz bir doğum günü deneyimini garanti eder!

Çevrim İçin canlı konuşmaya katılarak bilgi edinebilirsiniz.

Partisoleni.com

Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir